מקלחונים

מדוע כדאי להתקין מקלחונים בבית?

 
מקלחונים מהווים פתרון אלגנטי מאוד ונוח מאוד לעומת שימוש בוילון מקלחת. וילון רחצה אינו מפריע למים להרטיב את רצפת חדר האמבטיה ולהתיז מים לכל עבר, מה שגורר אחר כך פעולה לא נעימה של גריפת המים מייד לאחר המקלחת. כאשר משתמשים במקלחון המים נשארים במקלחת ואינם מרטיבים את כל החדר.

דוגמא: פתרון למכסה ניקוז מים ברצפת מקלחון
לפני                                          אחרי
מכסה לניקוז מים במקלחון              מכסה לניקוז מים במקלחון מיוצר מאריחי הריצוף המקוריים     

לחץ למעבר לגלרייה
     
 
לעתים קרובות נוח יותר להתקלח בתוך מקלחונים משום שאלה מעניקים תחושת פרטיות גדולה יותר בזמן המקלחת. וילון אינו תמיד מסתיר את האדם המתקלח, מה שיכול לגרום אי נעימות רבה כאשר מישהו נכנס בטעות לחדר האמבטיה בזמן מקלחת. יתרון נוסף של מקלחונים הוא החן הרב שהם מוסיפים ומשתלבים היטב כאלמנט של עיצוב חדר אמבטיה.
 
יתרון נוסף של מקלחונים הוא שניתן להשיג אותם במגוון רחב מאוד של דגמים וצורות. כך שלכל חדר אמבטיה ניתן להתאים את המקלחון אשר מתאים לו בדיוק. ניתן כמובן לקנות מקלחון מתקפל, מה שטוב במיוחד בחדרי אמבטיה קטנים שאין בהם הרבה מקום. לאחר הרחצה פשוט מקפלים את המקלחון ונהנים מיותר מרחב.
 
אליו סוגי זכוכיות כדאי לבחור עבור מקלחונים?
 
ישנם סוגי זכוכיות רבים אשר ניתן להתאים לקירותיו של מקלחון. כמובן שישנם גם תחליפים לזכוכית והם לעתים יכולים להיות עדיפים יותר, במיוחד אם יש בבית ילדים או אדם מבוגר. יתרונם הגדול של תחליפי זכוכית עבור מקלחונים הוא שהם אינם יכולים להשבר ובכך הם יכולים למנוע סכנה גדולה במקרה של נפילה.
 
אם בכל זאת מעדיפים לשים זכוכית לקירות שלמקלחון כדאי לשקול את היתרונות והחסרונות של כל זכוכית וזכוכית. יש כמובן להתייחס למראה החיצוני של הזכוכית. ישנן זכוכוית אשר מעוטרות בדוגמאות שונות, זכוכיות אטומות יותר או אטומות פחות וכן הלאה. כמו כן, כדאי לשקול איזו זכוכית קל יותר לנקות ואיזו צוברת אבנית.
 
למה לשים לב בעת רכישת מקלחונים?
 
אנשים רבים משקיעים מאמץ ומחשבה בעיצוב חדרי האמבטיה שלהם והם רוצים לשים לב לכל האלמנטים העיצוביים. לא לשכוח שלפני כל החלטה אין לשים לב רק לעיצוב אלא גם לפרקטיות ולנוחות וכך יהיה ניתן להגיע לבחירות הטובות ביותר.טלפון ליצירת קשר - 052-3909346