עיצוב אמבטיה - ב

עיצוב חדרי אמבטיה - פתרונות ומגמות חדשות


גם חדרי האמבטיה שלכם הם חלק חשוב מהבית שלכם, ולכן גם חדרי אמבטיה ראויים להתייחסות חשובה בעת עיצובם. עיצוב חדרי אמבטיה יכול להפוך חדר אמבטיה פשוט וחסר צבע לחדר אמבטיה חי וססגוני שידהים כל אורח שיהיה אצלכם בבית. כל אחד רוצה בית שיהיה מעוצב יפה ומתאים לטעמו ובכך משקף את אישיותו, וחדר האמבטיה יכול להוות חלק משמעותי בעיצוב הבית שלכם ולהפיכתו לבית יפה שאין כדוגמתו.

לפני                                                                                          אחרי
מכסה רגיל לקופסת ביקורת            מכסה שיוצר מאריחי פסיפס            מכסה לקופסת ביקורת, סגור 
בריצפת חדר האמבטיה                 של ריצפת האמבטיה, פתוח            מיוצר מהפסיפס של הריצפה

לחץלמעבר לגלריית מכסים
 מכסים לקופסאות ביקורת - שיפוץ אמבטיה               מכסים של קופסאת ביקורת - שיפוץ אמבטיה                 מכסים של קופסאות ביקורת - שיפוץ אמבטיה

דוגמא: פתרון למכסה ניקוז מים ברצפת מקלחון
לפני                                          אחרי
מכסה לניקוז מים במקלחון              מכסה לניקוז מים במקלחון מיוצר מאריחי הריצוף המקוריים     

לחץ למעבר לגלרייה
     

חדרי אמבטיה עיצוב כולל את הכל
 
בעת עיצוב חדרי אמבטיה יש לשים לב לא רק לדברים הראשונים של צבעים ומרקמים, אלא גם לחפצים עצמם השוכנים בתוך חדר האמבטיה שלכם. גם בתחום המקלחונים, הכיורים, האסלות, והאמבטיות, ישנן מגמות עיצוביות מעניינות שעלולות להתאים לכל אחד ולכל חדר אמבטיה. בעת עיצוב חדר אמבטיה חשוב לתת את הדעת גם לדברים שלעיתים נראים כביכול ברורים מאליהם כגון המכסים לקופסאות הביקורת והניקוז מהפלסטיק או מהנחושת שתקועים לנו פתאום באמצע חדר האמבטיה, עם התקדמות הטכנולוגיה בימנו התאפשר פתרון אומנותי לבעיה ספציפית זו, במקום מכסים מפלסטיק או נחושת יש אפשרות ליצור את המכסים לקופסאות הביקורת והניקוז במקלחון ובחדר האמבטיה מאריחי הריצוף המקוריים של אותו חדר אמבטיה, זהו פתרון איכותי ואלגנטי השומר על עיצוב חדר האמבטיה ומעניק יוקרה וחדשנות.

ישנן מגמות רבות בעיצוב חדרי אמבטיה, כשכל אחד צריך למצוא את הדרך שתתאים בשבילו ליצור חדר אמבטיה נעים לעיניים ונוח לשימוש. לכן לפני שניגשים לעיצוב עצמו חשוב להעלות בעיני רוחכם חזון לחדר אמבטיה שיתאים לכם: האם חדר אמבטיה רגוע או רגשני, חדר אמבטיה מתוחכם או פשוט, חדר אמבטיה רומנטי או משפחתי, ובכל מקרה חדר אמבטיה מעוצב היטב במיוחד בשבילכם. חשבו לעצמכם איזו אווירה אתם רוצים ליצור בחדר האמבטיה שלכם ולכן עם מחשבה זו מהכוח אל הפועל בתהליך עיצוב חדרי האמבטיה שלכם.
 
צבעים ומרקמים של חדרי אמבטיה

לחץ למעבר לגלריית עבודות 
שיפוץ אמבטיה - מכסים של קופסאות ביקורת, עיצוב חדרי אמבטיה
         שיפוץ אמבטיה, עיצוב חדרי אמבטיה, עיצוב חדר אמבטיה          שיפוץ אמבטיה - מכסים מאריחי הריצוף, עיצוב חדרי אמבטיה, עיצוב חדר אמבטיה
 
בעת עיצוב חדרי אמבטיה אחד הדברים המשמעותיים ביותר שקובעים את האופי של חדר האמבטיה הוא השימוש בצבעים השונים ובמרקמים מגוונים כדי שיטיבו ליצור לכם חדר אמבטיה נעים ואיכותי. כיום ישנה מגמה חזקה לטובת צבעים עזים יותר כמו אדום, ירוק, ושחור, ולאלו מכן הרוצים להיות אופנתיים במיוחד מומלץ ליצור פסיפס בעזרת גוונים חזקים אלו. אך גם מי שרוצה גוונים עדינים יותר יכול להחליט על צבעים רגועים כגון הלבן הקלאסי או צבעים מטאליים שונים.
 
בנוסף לכך החיפויים של חדרי אמבטיה הם דרך מצוינת נוספת לבטא את החזון העיצובי שלכם. אריחים מקושטים בפרחים, כיתובים, וציורים נוספים שירגיעו ויתפסו את תשומת לבכם בעת השהייה בחדר האמבטיה. בחירה נכונה של אריחים מבחינת צורה, צבע, ועיצוב כללי, יכולה להיות תוספת משמעותית בשביל חדרי אמבטיה עיצוב.
  
יש אנשים המעדיפים חדר אמבטיה בעל עיצוב מסודר, דבר שניתן להשיג על ידי קווים ישירים ועיצוב מינימליסטי. לעומת זאת יכול להיות שתעדיפו עיצוב חדרי אמבטיה שיהיה יותר רומנטי על ידי הוספה של תאורה מעומעמת, אמבטיה זוגית, ועיצוב אלגנטי- אולי אפילו בסגנון עתיק. צורת עיצוב פופולארית נוספת היא צורת העיצוב המודרנית והחדשנית שאותה ניתן להשיג על ידי חפצים בצבעים חזקים ובעלי מראה משוכלל שעשוי מחומרים בעלי גוון חדש שנעים לשהות במחיצתם.
 
תוספות בשביל עיצוב חדרי אמבטיה
 
בתוכנית של חדרי אמבטיה עיצוב יש לנסות גם להוסיף טאץ' אישי לחדר האמבטיה שלכם, וזאת על ידי שימוש בחפצים מיוחדים שיהיו תוספת מעניינת לחדר האמבטיה המעוצב שלכם. ישנו מגוון רחב של אביזרי אמבטיה מותאמים לעיצוב הכללי של חדרי אמבטיה בשבילכם כגון מתלים למגבות, סבונים, כריות, חלוקים, ודברים נוספים רבים שיוסיפו לחדר האמבטיה שלכם משהו מיוחד. לאלו המעוניינים בחדר אמבטיה רומנטי ישנן תוספות מעניינות רבות כמו סבונים ריחניים, נרות יפים, בשמים ושמנים מעוררי תשוקה, ועוד סוגים של תוספות רומנטיות לחדר האמבטיה שלכם.
 
מעבר לכך, יש גם שימוש רב בחפצים פונקציונאליים נוספים כאשר בוחנים עיצוב חדרי אמבטיה, כגון ארונות ומדפים, סלסלות לאחסון, מתלים, מראות, ומעמדים לספרים או לטלפון. כל הדברים האלו הם מאוד שימושיים, אך גם לא צריך לוותר על הפן העיצובי והיפה של החפצים, שניתן להשיג במגוון צבעים וצורות שיתאימו לעיצוב הכללי של חדר האמבטיה שלכם.
 
סיכום של עיצוב חדרי אמבטיה
 
מכל השיקולים האלו ניתן לראות בברור שבשביל חדרי אמבטיה עיצוב הוא דבר חשוב שיכול להשפיע באופן משמעותי על התחושה בעת השימוש בחדר האמבטיה. אל תוותרו על חדר אמבטיה מעוצב ונעים לשימוש שיהיה חלק אינטגרלי מהבית שלכם ומהחיים שלכם. אתם עוברים בחדר האמבטיה שלכם כל יום, אז עצבו אותו בצורה שתהפוך את חיי היום יום שלכם להרבה יותר מהנים ויפים.
טלפון ליצירת קשר - 052-3909346