עיצוב אמבטיה - א

עיצוב חדרי אמבטיה: עולם שלם של עיצוב

 
עיצוב חדרי אמבטיה הוא משימה מהנה מאוד, במיוחד עבור מי שיודע להעריך עיצוב פנים משובח ועבור מי שאוהב את חווית העיצוב. עיצוב של חדרי אמבטיה ועיצוב של חדרים נוספים יכול להיות חוויה מהנה מאוד. בעזרת אלמנטים פשוטים מאוד ניתן להפוך כל חדר אמבטיה לארמון של ממש ולמקום שכיף להיות בו.

לפני                                                                                          אחרי
מכסה רגיל לקופסת ביקורת            מכסה שיוצר מאריחי פסיפס            מכסה לקופסת ביקורת, סגור 
בריצפת חדר האמבטיה                 של ריצפת האמבטיה, פתוח            מיוצר מהפסיפס של הריצפה


לחץלמעבר לגלריית מכסים
 מכסים לקופסאות ביקורת - שיפוץ אמבטיה               מכסים של קופסאת ביקורת - שיפוץ אמבטיה                 מכסים של קופסאות ביקורת - שיפוץ אמבטיה

דוגמא: פתרון למכסה ניקוז מים ברצפת מקלחון
לפני                                          אחרי
מכסה לניקוז מים במקלחון              מכסה לניקוז מים במקלחון מיוצר מאריחי הריצוף המקוריים     

לחץ למעבר לגלרייה
     

בעת עיצוב חדרי אמבטיה יש לשים לב לא רק לדברים הראשונים של צבעים ומרקמים, אלא גם לחפצים עצמם השוכנים בתוך חדר האמבטיה שלכם. גם בתחום המקלחונים, הכיורים, האסלות, והאמבטיות, ישנן מגמות עיצוביות מעניינות שעלולות להתאים לכל אחד ולכל חדר אמבטיה. בעת עיצוב חדר אמבטיה חשוב לתת את הדעת גם לדברים שלעיתים נראים כביכול ברורים מאליהם כגון המכסים לקופסאות הביקורת והניקוז מהפלסטיק או מהנחושת שתקועים לנו פתאום באמצע חדר האמבטיה, עם התקדמות הטכנולוגיה בימנו התאפשר פתרון אומנותי לבעיה ספציפית זו, במקום מכסים מפלסטיק או נחושת יש אפשרות ליצור את המכסים לקופסאות הביקורת והניקוז במקלחון ובחדר האמבטיה מאריחי הריצוף המקוריים של אותו חדר אמבטיה, זהו פתרון איכותי ואלגנטי השומר על עיצוב חדר האמבטיה ומעניק יוקרה וחדשנות.
 
כל עיצוב של חדר אמבטיה או עיצוב של חדר שירותים ניתן לעצב בסגנון אחר ולהעניק לחדרי אמבטיה עיצוב בסגנונות שונים ובעל אופי שונה. ניתן למשל להעניק לחדרי אמבטיה עיצוב רומנטי ומסתורי אשר יתאים מאוד לחדר ההורים ולהעניק לחדרי אמבטיה עיצוב צבעוני ושמח עבור אמבטיה שנמצאת בשימוש הילדים.
 
אם כן, עיצוב חדרי אמבטיה שונים הינה משימה מורכבת העומדת בפני עצמה. יש לדעת לבחור את האלמנטים השונים המתאימים עבור כל עיצוב חדרי אמבטיה בבית החל מהצבעים בהם יש להשתמש, דרך סוגי האריחים והמרקם שלהם ועד סוג הריצוף, עיצוב החלון ועיצוב הוילון או עיצוב המקלחון שבאמבטיה.
 
מי יכול להעניק לחדרי אמבטיה עיצוב מושלם?
 
עיצוב חדרי אמבטיה ניתן לעשות בצורה עצמאית אך ישנם אנשים אשר בוחרים לשכור מעצב פנים אשר יעצב במקצועיות רבה לא רק את חדרי האמבטיה שלהם אלא את ביתם כולו. עם זאת, לא צריך להיות מעצב פנים מומחה על מנת לדעת מתי עיצוב חדרי אמבטיה נראה טוב ומתי יש לחדרי אמבטיה עיצוב גרוע ולא מוצלח.

לחץ למעבר לגלרייה
               
 
אם ראיתם עיצוב חדרי אמבטיה מוצלח אצל חברים או אצל בני משפחה אל תהססו ומהרו להעתיק אלמנטים אשר מצאו חן בעיניכם, עיצוב חדרי אמבטיה הוא לא ממש יצירת אמנות ולהכן ניתן להעתיק את העיצוב מבלי לחוש רגשות אשמה או חרטה, במיוחד אם בסופו של התהליך יש לחדרי אמבטיה עיצוב מוצלח ויפה יותר.
 
מהיכן ניתן לשאוב רעיונות נוספים עבור עיצוב חדרי אמבטיה?
 
ישנם קטלוגים רבים של חנויות שונות וגם ברשת האינטרנט אשר יכולים להיות מקור השראה נהדר עבור עיצוב חדרי אמבטיה ועבור עיצוב חדרים ואלמנטים נוספים בבית. כמו כן, ניתן להתרשם מאולמות תצוגה שונים בחנויות רבות אשר לרוב מציגים לראווה חדרי אמבטיה אשר מעוצבים בצורה נהדרת וייחודית.
 
טלפון ליצירת קשר - 052-3909346