שיפוץ אמבטיה - א

שיפוץ חדרי אמבטיה

 

קורה לנו מדי פעם בחיינו שאיננו מרוצים מחדר האמבטיה שלנו מכיוון שהוא אינו מספק את צריכנו בצורה מתאימה, ולכן אנחנו רוצים לפנות לשיפוץ של חדר האמבטיה בכדי ליצור לעצמנו חדר אמבטיה רענן ונחמד שיהיה נעים לשהות בו לאורך זמן. חדר אמבטיה הוא אחד החדרים הרגישים ביותר בביתנו, ולכן שיפוץ חדר אמבטיה הוא תהליך עדין שחשוב לתת עליו את מירב תשומת הלב, וכך ליצור לכם חדר אמבטיה המתאים לכם ביותר.

לפני                                                                                        אחרי
מכסה רגיל לקופסת ביקורת           מכסה שיוצר מאריחי פסיפס          מכסה לקופסת ביקורת, סגור 
בריצפת חדר האמבטיה                של ריצפת האמבטיה, פתוח          מיוצר מהפסיפס של הריצפה

לחץלמעבר לגלריית מכסים
 מכסים לקופסאות ביקורת - שיפוץ אמבטיה             מכסים של קופסאת ביקורת - שיפוץ אמבטיה               מכסים של קופסאות ביקורת - שיפוץ אמבטיה

 

כאשר רוצים לשפץ את חדר האמבטיה חשוב לתכנן מראש את החזון שלכם לחדר אמבטיה אידאלי בשבילכם. ישנם גורמים רבים שצריך להתחשב בהם בעת שיפוץ חדרי אמבטיה, שכולל גם צרכים אסתטיים ועיצוביים כגון הצבעים, הטקסטורות, ודברים נוספים, יחד עם צרכים פונקציונליים כגון השמישות והעמידות של החומרים, וההתייחסות למערכות האינסטלציה והסניטציה השונות שעושות את חדר האמבטיה- חדר אמבטיה אמיתי.

 

המרכיבים השונים של שיפוץ חדר אמבטיה

לחץ למעבר לגלריית עבודות
שיפוץ אמבטיה -מכסים של קופסאות ביקורת
      שיפוץ אמבטיה - מכסים של קופסאת ביקות מאריחי הריצוף      שיפוץ אמבטיה

 

חדרי אמבטיה מורכבים ממספר חלקים שעליהם צריך לעבוד בעת שיפוץ חדר אמבטיה. הדבר הראשון הוא כמובן מערכת האינסטלציה, ולאחר מכן ישנה מערכת התאורה, המדפים והמגירות השונים, והריצוף שמענק לחדר האמבטיה גוון אישי באמת. כאשר רוצים לפנות לשיפוץ חדר האמבטיה חשוב להעריך כל אחד מהמרכיבים האלה ולבחון אילו מהם יש לשפץ ולהחליף.

 

לכן זהו הדבר הראשון שישנו בתהליך שיפוץ חדר האמבטיה שלכם- הצבת המטרות השונות שיש לכם בעת השיפוץ של חדר האמבטיה. לאחר שבודקים מהם הדברים הדורשים שיפוץ, מתחילה מלאכת בחירת החברה המשפצת. חשוב לעשות השוואה בין החברות השונות ולמצוא דרכן את החברה שתתן לכם שיפוץ חדר אמבטיה איכותי ביותר במחיר הסביר ביותר, ותתפלאו- ישנן חברות שיעשו שיפוץ מעולה במחיר סביר.

 

אניסטלציה וסניטציה בעת שיפוץ חדרי אמבטיה

 

באופן ברור, השינוי הבסיסי ביותר שהייתם רוצים לעשות בעת שיפוץ חדרי אמבטיה הוא שינוי במערכות האינסטלציה והסניטציה שלכם- שהן ללא ספק המערכת החשובות ביותר בחדר האמבטיה ובבית בכלל. מערכות האינסטלציה והסניטציה כוללות בתוכן את השירותים, הכיור, והמקלחת או האמבטיה, למעשה החלקים שהופכים את חדר האמבטיה למה שהוא. כתוצאה מחשיבותן של מערכות אלו, השיפוץ של מערכות האינסטלציה והסינטציה הוא תהליך רגיש שיש לבחון בקפידה ולהקפיד עליו מאוד.

 

עם זאת, אין צורך לפחד מתהליך החלפת מערכות האינסטלציה והסינטציה. ישנן כיום בשוק מערכות אינסטלציה וסניטציה חדשניות שיקלו בצורה משמעותית על תהליך שיפוץ חדר האמבטיה שלכם. מערכות אלו יאפשרו לכם שיפוץ איכותי וקל שלא יהיה כרוך בכאב ראש רב מדי- אך חשוב לוודא שהמשפץ אכן משתמש במערכות חדשניות אלו, בכדי של תתקעו עם מערכת אינסטלציה ישנה שלא תתפקד בצורה טובה מספיק.

 

ריצוף של חדר אמבטיה כאשר רוצים לעבור שיפוץ חדר אמבטיה

 

תהליך נוסף שעוברים בעת שיפוץ חדר אמבטיה הוא תהליך הריצוף. בתהליך הריצוף אנחנו נהיה מעוניינים להחליף מרצפות ישנות ולא יפות שמכערות את חדר האמבטיה שלנו במרצפות חדשות ויפות שגם יהיו עמידות לכל הפגעים שהן עלולות לספוג בעת שהותן בחדר האמטיה. חשוב לציין גם שתהליך הריצוף הוא התהליך המסובך והיקר ביותר בעת שיפוץ חדרי אמבטיה, מה שהופך את בחירת המרצף לחשובה במיוחד בתהליך שיפוץ חדר האמבטיה שלכם.

 

ישנם סוגים רבים של חומרים שמהם עשויות מרצפות שונות שתוכלו לבחון בעת שיפוץ חדר אמבטיה: קרמיקה, שיש, גרניט פורצלן, או אבן, כשלכל אחת מאופציות אלו יש יתרונות וחסרונות שונים שיש להשוות ולבחור בצורה הטובה ביותר כאשר רוצים לעבור שיפוץ חדר אמבטיה. יש לבדוק עם המשפץ ולהתייעץ איתו לגבי הריצוף של חדר האמבטיה שלכם בכדי לקבל תוצאה אידאלית שתהיה גם יפה וגם איכותית ועמידה. לדוגמה, שיש מעניק מראה יוקרתי יותר, אך הוא סופג יותר, בעוד שקרמיקה וגרניט פורצלן עמידים יותר.

 

לא לשכוח את העיצוב בזמן שיפוץ חדרי אמבטיה

 

בנוסף להיבטים הפונקציונליים כאשר עוברים תהליך של שיפוץ חדרי אמבטיה, חשוב גם לשים לב לפן האסתטי של חדר האמבטיה שלכם- אתם בהחלט רוצים חדר אמבטיה יפה שיהיה נעים לשהות בו, בייחוד בהיות חדר האמבטיה אחד החדרים שמשתמשים בו בצורה רחבה מאוד בבית.לסיכום, תהליך שיפוץ חדרי אמבטיה הוא תהליך בעל שלבים רבים, אך בסופו יכול להיות לכם חדר אמבטיה משופץ, פעיל, ויפה, שיספק את כל הצרכים שלכם מחדר אמבטיה.

 

טלפון ליצירת קשר - 052-3909346