אביזרי אמבטיה

אביזרי איכות לאמבטיה
אין ספק שבשנים האחרונות התפתח מאוד תחום האביזרים לאמבטיה והמגוון הגדול של המוצרים התרחב מאוד. לצד יצרנים מקומיים חדשים, צמח ייבוא אביזרי אמבטיה בצורה ניכרת והתוצאה הסופית של מגמה זו הרחיבה מאוד את המגוון של אביזרי אמבטיה הנתון ללקוחות העומדים לשפץ חדרי אמבטיה או נמצאים במהלך בניית בית חדש.
לצד מגמות אלה וכתוצאה מהם, עלו הסטנדרטים המקובלים לחדרי האמבטיה,והלקוחות תובעים, בצדק גמור כמובן, לקבל תמורה מלאה להשקעה הכספית שלהם בתחום. עברו הימים בהם הסתפקו הלקוחות בחדרי אמבטיה צנועים ופשוטים ובחוויית רחצה דלה. הדרישות של רוב האנשים עלו בצורה ניכרת, והם מעוניינים בחדרי אמבטיה איכותיים המסוגלים לספק חווית רחצה מושלמת למשך שנים רבות.

חידושים בחדר האמבטיה

לפני                                            אחרי
מכסה לניקוז מים במקלחון                מכסה לניקוז מים במקלחון מיוצר מאריחי הריצפה של המקלחון  

לחץ למעבר לגלרייה
 
מכסה פלסטיק של ניקוז מקלחון, אביזרי אמבטיה, אביזרים לאמבטיה      מכסה לניקוז מים של מקלחון מיוצר מאריחי הריצוף, אביזרים לאמבטיה, אביזרי אמבטיה   מכסה לניקוז מים של מקלחון מגרניט פורצלן של הרצפה, אביזרי אמבטיה

לפני                                                                                        אחרי
מכסה רגיל לקופסת ביקורת           מכסה שיוצר מאריחי פסיפס          מכסה לקופסת ביקורת, סגור 
בריצפת חדר האמבטיה                של ריצפת האמבטיה, פתוח          מיוצר מהפסיפס של הריצפה


לחץלמעבר לגלריית מכסים
 מכסים לקופסאות ביקורת, אביזרים לאמבטיה, אביזרי אמבטיה             מכסים של קופסאת ביקורת - שיפוץ אמבטיה, אביזרים לאמבטיה, אביזרי אמבטיה               מכסים של קופסאות ביקורת - אביזרי אמבטיה, אביזרים לאמבטיה

אחד החידושים המעניינים הוא הפיתרון של המכסים לקופסאות הביקורת  \ הניקוז ברצפת חדר האמבטיה ובמקלחון, גם בחדרי אמבטיה יוקרתיים ומעוצבים ישנם קופסאות ביקורת, אלו קופסאות המאפשרים גישה לצנרת במקרה של סתימות ובעיות אינסטילציה, לקופסאות אלו שלעיתים קרוובת נמצאים בחלקים גלויים ואף במרכזה של רצפת חדר האמבטיה ישנם מכסים משני סוגים מפלסטיק או ממתכת בשני המקרים התוצאה מאכזכת ומקלקלת את עיצוב ושלמות חדר האמבטיה. לאחרונה ניתן לבחור במקום מכסים מפלסטיק או נחושת, מכסים לקופסאות ביקורת \ ניקוז המיוצרים מאריחי הריצוף המקוריים של אותו חדר אמבטיה, זהו פתרון איכותי ואלגנטי השומר על עיצוב חדר האמבטיה ומעניק יוקרה וחדשנות. 
אמינות לפני הכול

לחץ למעבר לגלריית עבודות
שיפוץ אמבטיה -מכסים של קופסאות ביקורת      שיפוץ אמבטיה - מכסים של קופסאת ביקות מאריחי הריצוף      שיפוץ אמבטיה, עיצוב חדרי אמבטיה, עיצוב חדר אמבטיה
 אלמנט האמינות חשוב מאוד בעת בניית חדרי אמבטיה חדשים או שיפוץ חדרי אמבטיה קיימים. כיוון העבודה ורכישת האביזרים מחייבים השקעה כספית , חובה לוודא שאנו רוכשים מוצרים אמינים ואיכותיים שיחזיקו מעמד שנים רבות. העיצובים המפוארים והדגמים המשוכללים נוטים לפעמים להשכיח מאיתנו את העובדה הפשוטה שאנחנו זקוקים לחדרי רחצה הכוללים אביזרי אמבטיה איכותיים ואמינים.
אומנם נחמד מאוד להתרחץ בחדר אמבטיה בו מצויים אביזרים משוכללים המציעים חווית רחצה משודרגת, אך חשוב מכך שחדר הרחצה יתפקד לאורך זמן בצורה אמינה. אביזרים לאמבטיה העשויים מחומרים זולים עשויים לאכזב אותנו תוך זמן קצר ולשבות מפעילות במהרה. אפילו אם יש ברשותנו אחריות, החלפת אביזרים ותיקונים תכופים יכולים להוות חוויה מטרידה ומעייפת שתפגע בשגרת חיינו.
להשקיע במוצרים איכותיים
לכן מומלץ מאוד להשקיע מחשבה רבה ולרכוש אביזרי אמבטיה איכותיים ואמינים שישרתו אותנו שנים רבות ללא תקלות ובעיות. אביזרים לאמבטיה מתוצרת איכותית מבטחים לנו שימוש מיטבי למשך תקופה ארוכה ולכן שווים את ההשקעה. אביזרים לאמבטיה העשויים מחומרים איכותיים וברמת גימור טובה יכולים לתפקד בצורה מושלמת במשך שנים רבות מאוד.


לחץ למעבר לגלריית עבודות 
שיפוץ אמבטיה - מכסים של קופסאות ביקורת         שיפוץ אמבטיה, עיצוב חדרי אמבטיה, עיצוב חדר אמבטיה          שיפוץ אמבטיה - מכסים מאריחי הריצוף
מומלץ במיוחד להתייעץ עם אנשי מקצוע איכותיים העוסקים בתחום באופן יומיומי ויכולים לסייע לכם בבחירה נכונה וראויה של קו אביזרים לאמבטיה שיהלום בצורה הטובה ביותר את הצרכים שלכם וכמובן את המסגרת התקציבית העומדת לרשותכם.
מגוון גדול של אביזרים לאמבטיה
קיימים בשוק מוצרים שונים שנועדו לספק צרכים מגוונים בתחום חדרי הרחצה. מקלחונים שונים, מכסים דקורטיביים לקופסאות ביקורת ופתחי ניקוז, ברזים שונים, ועוד שלל מוצרים סניטריים יכולים להפוך את חדר ברחצה שלכם לאחד המתחמים המפנקים ביותר בבית. במידה ואתם משפצים חדר רחצה קיים מומלץ מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע מתחום העיצוב לפני שאתם בוחרים קו סגנוני לחדר.
כיוון שהמגוון של אביזרי אמבטיה רחב כל כך, וההיצע, מגוון קשה לפעמים לבחור את המוצרים הנכונים שיענו בצורה משולמת על הצרכים המדויקים שלנו. בעת בחירת אביזרים לאמבטיה יש נטייה מקובלת ומובנת לרכוש מוצרים משוכללים ומעוצבים לפני שבדקו את התאמת לחדר האמבטיה שלנו בצורה מושלמת.
לבנות חדרי אמבטיה חדשים
בעת בניית בית חדש וכשהגענו לשלב עיצוב חדר הרחצה מומלץ לתכנן בסיועם של אנשי מקצוע את הקו הסגנוני שיתאים לצרכים שלנו בצורה מושלמת. לצד התחום האסתטי החשוב מאוד, כדאי לתת לשיקולים הפרקטיים משקל נכבד. חובה להתאים את המקלחונים השונים, הברזים, הקרמיקה ושאר הגורמים הסגנוניים לצרכים הייחודיים שלנו ושל המשתמשים העתידיים בחדר הרחצה.
אומנם יש אביזרי אמבטיה המשדרים יוקרתיות ותחכום, אך לפני הצרכים התדמיתיים, יש להביא בחשבון את השיקולים הפרקטיים. אומנם עזרה מצד בעלי מקצוע יכולה לסייע לנו להרכיב את חדר הרחצה המושלם עבורנו, אך יש לזכור שאת הצרכים המדויקים שלנו , אנחנו מכירים בצורה הטובה ביותר.
 לגבש רעיונות לפני הרכישה
כמו בתחומים רבים, מומלץ לגבש רשימת קניות לפני שאנחנו יוצאים לשטח ורוכשים אביזרים לאמבטיה. ניתן כמובן גם לרכוש מוצרים בצורה מגוונת, אך בכל מקרה שווה לגבש רשימת קניות מוקדמת, שתקל עלינו בתהליך הבחירה ותמנע מאיתנו לרכוש מוצרים מיותרים.
אין ספק שחווית רחצה איכותית ונעימה תשדרג את השגרה שלנו בצורה משמעותית. אביזרים לאמבטיה העשויים ברמת גימור טובה ומחומרים איכותיים יכולים לספק לנו חווית רחצה מעולה למשך שנים רבות.לכן מומלץ לקבל סיוע מקצועי לפני שבוחרים את המוצרים לחדר האמבטיה שלנו. רשימת קניות מוכנה הכוללת אביזרים לאמבטיה , תקל עלינו את המלאכה.
טלפון ליצירת קשר - 052-3909346