שיפוץ אמבטיה

מספר כללים לביצוע  שיפוץ אמבטיה / ריצוף אמבטיה

האם אתם עומדים לפני שיפוץ אמבטיה ומחפשים בעל מקצוע מנוסה לביצוע שיפוץ אמבטיה איכותי?
האם אתם רוצים לבצע עבודות ריצוף / ריצוף אמבטיה באופן אסתטי איכותי ויעיל?
אם כן כדאי לכם לדעת מספר עובדות חשובות ואת התהליך הנכון לבחירת קבלני ריצוף מנוסים לביצוע ריצוף אמבטיה תוך כדי ביצוע שיפוץ אמבטיה והרכבת ריצוף קרמיקה איכותי .

לפני                                                                                          אחרי
מכסה רגיל לקופסת ביקורת            מכסה שיוצר מאריחי פסיפס       מכסה לקופסת ביקורת, סגור 
בריצפת חדר האמבטיה                  של ריצפת האמבטיה, פתוח       מיוצר מהפסיפס של הריצפה

לחץלמעבר לגלריית מכסים
 מכסים לקופסאות ביקורת - שיפוץ אמבטיה                  מכסים של קופסאת ביקורת - שיפוץ אמבטיה                  מכסים של קופסאות ביקורת - שיפוץ אמבטיה  
 
השלב הראשון הוא לבחור איש מקצוע אשר מבין היטב את תשתית האינסטלציה והביוב ובעל נסיון רב בתחום שיפוץ אמבטיה / ריצוף אמבטיה / ריצוף קרמיקה.

שיפוץ אמבטיה שונה מאוד משיפוץ שאר החדרים. שיפוץ אמבטיה מחייב מקצועיות וידע רב באינסטלציה ותשתיות. בנוסף, חובה על הקבלן המבצע להכיר היטב את החומרים הנכונים אשר ישמשו אותו בתהליך ריצוף אמבטיה וצביעת קירות האמבטיה בכדי לבצע שיפוץ אמבטיה איכותי ועמיד לאורך זמן אשר ימנע היווצרות של פטריות על גבי קירות האמבטיה.

לחץ למעבר לגלריית עבודות
שיפוץ אמבטיה -מכסים של קופסאות ביקורת      שיפוץ אמבטיה - מכסים של קופסאת ביקות מאריחי הריצוף      שיפוץ אמבטיה

ריצוף אמבטיה ובחירת ריצוף קרמיקה

נושא חשוב ביותר בתהליך שיפוץ אמבטיה הוא הריצוף. ריצוף אמבטיה מחייב אריחי ריצוף קרמיקה או אחר אשר ימנע החלקה, כתמים וחשוב מכך, יהיה נוח לניקוי עתידי כאשר תהיו בשלב בחירת ריצוף אמבטיה התייעצו עם הקבלן, ועמדו על כך שבחירת החומרים בהם הוא יבצע ריצוף אמבטיה בבית שלכם תבטיח את התכונות הנדרשות.
הקבלן שלכם בו בחרתם לביצוע שיפוץ אמבטיה אשר כולל ריצוף קרמיקה על פי בחירתכם, יכול לייעץ בבחירת ריצוף קרמיקה אשר יהיה הומוגני ויותאם היטב לצבעים שבאמבטיה כדוגמת הארונות, הניאגרות וכדומה.
בחירת האריחים אשר בהם יבוצע ריצוף קרמיקה מקצועי, היא בעקרה תוצר של העדפה אישית ושיקולים תקציביים. האפשרויות הרבות בבחירת ריצוף קרמיקה הם רבות מבחינה כלכלית ו/או ויזואלית ו/או מיקום הריצוף בבית.
אפשר לבצע ריצוף קרמיקה זול וסטנדרטי, ואפשר לבצע ריצוף קרמיקה מאוד מרשים ומיוחד עיצובית אשר יעלה הרבה יותר מתהליך ריצוף קרמיקה סטנדרטי.
קבלני ריצוף מקצועיים אשר יבצעו עבורכם עבודות ריצוף אמבטיה / ריצוף קרמיקה/ ריצוף בית יידעו  לתת לכם נתונים אמינים הכרוכים בטיב האריח שברצונכם לקנות.

טלפון ליצירת קשר - 052-3909346